کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران

کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران در سال 1346 تأسیس شد و فعالیت حمل ونقل دریایی خود را در سال 1347 با به کارگیری دو فروند کشتی کوچک در حوزه خلیج فارس و چهار فروند کشتی اقیانوس پیما آغاز کرد.

در حال حاضر گروه کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران با حدود نیم قرن فعالیت درخشان در صنعت جهانی حمل ونقل دریایی و با دارا بودن شبکه بین المللی مطمئن و توانایی ارائه خدمات متنوع حمل ونقل، سریع و فراتر از انتظارات مشتریان، به عنوان یک شریک جهانی شایسته برای صاحبان کالا و مشتریان خود شناخته می شود.

گروه کشتيراني جمهوري اسلامي ايران اقدام به سازماندهي ساختار شرکت بر مبناي هلدينگ نموده و هم اکنون اين گروه به عنوان بزرگ ترين هلدينگ حمل ونقل کشور با بهرهمندي از شبکة گسترده دفاتر نمايندگي در سراسر جهان، توانايي ارائه کليه خدمات حملونقل دريايي به طيف وسيعي از مشتريان را دارا ميباشد. اکنون، شرکت هلدينگ تمامي عمليات تخصصي از مديريت فني شناورها گرفته تا عمليات بازرگاني آنها را به بازوهاي تخصصي خود واگذار نموده است.

گروه کشتیرانی با دارا بودن ناوگاني مقتدر و متنوع از انواع کشتيهاي اقيانوس پيما و شناورهاي خدماتي با ظرفيتي متناسب با نياز بازار، در کليه مسيرهاي بين‌المللي، مشغول به فعاليت ميباشد و در بسياري از بنادر مهم جهان تردد نموده و به ارائه خدمات متنوع و مدرن همچون سرويسهاي Door-to -Door ميپردازد.

گروه کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران برای کسب سهم مناسبی از بازار حملونقل دریایی، همواره تلاش خود را برای توسعه فعالیت در عرصه جهانی به کار گرفته و در این راستا خطوط کشتیرانی مختلفی را از منطقه خلیج‌فارس به کلیه بنادر کشورهای آسیایی، بنادر کشورهای واقع در جنوب دریای مدیترانه، آمریکای لاتین و همچنین آفریقا دایر کرده و توانسته است جایگاه ویژهای را در بخش حمل کانتینری در منطقه به خود اختصاص دهد.

شرکت کشتیرانی ج.ا.ا به جهت تسهیل در امر خدمات حمل و نقل از مبادی مختلف و به جهت ارتقاء کیفیت خدمات در دفاتر منطقه ای و نمایندگی های خارج از کشور آماده ارائه کلیه خدمات حمل و نقل دریایی می باشد .
شرکت کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران با ایجاد دفاتر داخلی در بنادر جنوبی و تمامی کشور ارائه خدمات حمل و نقل دریایی و زمینی و خدمات مشابه را از طریق این دفاتر را ارائه می نماید .
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *