حمل و نقل بین المللی نسیم

 حمل و نقل بین المللی نسیم، نزدیک به 40 سال افتخار ارائه خدمات در زمینه حمل و نقل در سطوح داخلی و بین المللی را دارد. مقر اصلی شرکت در تهران واقع شده و در بیش از ۲۵ مبادی ورودی و خروجی اعم از بنادر و نقاط صفر مرزی به عنوان ارائه دهنده خدمات حمل و نقل و امور گمرکی، به طور رسمی فعالیت می کند.

بی شک کسب افتخارات امروز تهران نسیم، در زمینه حمل و نقل و ترانزیت بین المللی، با حمایت بی وقفه مشتریان نامدار و برجسته ما در ایران، کشورهای همسایه و دیگر نقاط جهان میسر گردیده و ما را بر آن می دارد جلب رضایت مشتریان خود را توسط تیم متخصصین کارآزموده،  نه فقط شعار بلکه به عنوان هدف سازمان تعریف و تکلیف نماییم.

شرکت از بدو تأسیس در سال ۱۹۸۱، محور اصلی فعالیت های خود را در زمینه ارائه خدمات استاندارد و مطلوب حمل و نقل متمرکز نموده که تحقق این امر مستلزم ایجاد ارتباطات مؤثر، احساس مسئولیت و اشراف و تسلط کامل بر کلیه مقررات حمل و نقل و امور گمرکی در ایران می باشد. همچنین شرکت از آغاز فعالیت خود در راستای تسهیل امور صادرات و واردات، اقدام به ارائه خدمات کارگزاری حمل و نقل بین المللی و امور گمرکی نموده است.

درحالیکه مشتریان عمده ما در داخل ایران قرار دارند، ارائه خدمات ما شامل حال مشتریان ساکن خارج از کشور که با ایران و یا کشورهای همسایه مبادلات تجاری دارند نیز می شود.

همینطور در راستای هرچه توانمندتر شدن برای حضور در عرصه جهانی، اقدام به ایجاد شبکه نمایندگان حمل و نقل بین المللی در سراسر جهان نموده ایم که هریک از این نمایندگان ضمن پایبندی به قوانین و اصول حمل و نقل بین المللی، علاوه بر اینکه در صورت بروز هرگونه تخطی با اعمال جرایم مالی مواجه خواهند شد، از هرگونه تأخیر در ارائه خدمات جلوگیری و اکیداً پایبند به جلب رضایتمندی مشتریان خود می باشند.

موفقیت در مذاکرات تجاری در کشورهای خارجی امری پیچیده و زمان بر است. تهران نسیم با اتکا به شبکه  بین المللی نمایندگی های خود، زمینه آشنایی مشتریان را با فرهنگ و حقوق بین المللی فراهم آورده و مناسب ترین روش حمل و نقل کالا را، هم سو با زمان بندی برنامه های شما ارائه می دهد. ما در کنار شما هستیم تا با رفع موانع  و مشکلات موجود در روابط بین المللی، آسودگی خاطر شما را برای متمرکز شدن روی فعالیت ها و طرح های تجاری تان، فراهم کنیم.

 حمل و نقل بین المللی  نسیم، با بیش از ۴۰ سال قدمت در زمینه کارگزاری حمل و نقل در سطوح گسترده بین المللی، حمل کالاهای شما را اعم از کوچک و بزرگ، به هر نقطه ای از جهان تنظیم و به سرانجام می رساند.

مواد خام یا محصولات تولید شده، واردات، صادرات و مشتریان داخلی همگی بر یک فرایند زنجیره تامین کارآمد در ایران و خارج از کشور متکی هستند. از لحظه ای که شما اقدام به ثبت سفارش یا خرید و فروش یک کالا می نمایید، زنجیره تولید به کار می افتد تا اطمینان حاصل شود که کلیه مراحل گمرکی، نحوه حمل ونقل، زمان ترانزیت با تفکر زمانبندی به موقع محقق شده و انجام می پذیرد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *