شرکت کشتیرانی پاسارگاد

 

شرکت کشتیرانی پاسارگاد در سال 1389 پا به عرصه حمل و نقل بین المللی نهاده و در طول کمتر از یک دهه فعالیت، این مجموعه با گام نهادن در حوزه های مختلف خدمات حمل و نقل دریایی، گستره فعالیت خود را در پهنه دریا توسعه داده است. گستره فعالیت‌های این شرکت علاوه بر کشورهای خلیج فارس، به تمامی بنادر جنوب شرق آسیا، هند، ترکیه، آفریقا و خاور دور گسترش یافته است. اکنون نیز خرسندیم که این شرکت در سال 1395 به عنوان چهارمین کشتیرانی برتر در بین شرکتهای مطرح در سطح کشور انتخاب شده‌ است.
این شرکت با بهره‌گیری از کارکنانی مجرب و حرفه‌ای، به عنوان یکی از شرکت‌های خوش‌نام در زمینه امور حمل ونقل بین‌المللی در حوزه دریای خلیج فارس شناخته می‌شود. مدیران این شرکت با آگاهی نسبت به اهمیت این صنعت و جایگاه ویژه آن در پیشبرد اقتصاد سالم، تمام تلاش خود را برای ارائه خدمات با کیفیت به مشتریان به کار گرفته اند.
شرکت کشتیرانی پاسارگاد در طول سال‌های گذشته، همواره جهت بهبود کیفیت خدمات، خدمت‌رسانی بهتر و گسترش حیطه فعالیت‌های دریایی خود، گام‌ برداشته است. هدف  ما این است که با ارسال سریع و مطمئن محموله ها، رضایت مشتریان را فراهم کنیم.

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *